Kofi Ti

Příběh Kofi Ti se začal psát v roce 2017 v Rumunsku. Tehdy se několik mladých lidí s vášní pro cestování a objevování nových chutí rozhodlo, že založí firmu na výrobu originálních nápojů inspirovaných exkluzivními chutěmi z celého světa.

Originální nápoje z přírodních ingrediencí

Kofi Ti vyrábí své nápojové koncentráty a infuze jen z těch nejvybranějších ingrediencí z celého světa. Své ověřené dodavatele značka Kofi Ti našla v Kolumbii, Bolívii, Itálii, Madagaskaru, Ekvádoru, Indii, Číně i na Srí Lance. Její produkce tak získala doslova mezinárodní charakter.

V Kofi Ti zkoumají nové originální postupy. Objevují překvapivé chutě a hledají nejzajímavější kombinace. Složení nápojových koncentrátů je čistě přírodní. Bez přidaných barviv, konzervačních látek nebo umělých příchutí.

Proč jsme pro vás objevili značku Kofi Ti?

Značka Kofi Ti nás okouzlila svou exkluzivitou a výjimečností. Nápojové koncentráty z dužiny kávovníkové třešně (cascary), z výběrových pražených kávových bobů a exotického koření jsou tím, co v českých gastro podnicích zatím chybí. Z koncentrátů připravíte velmi jednoduše ledové i horké nápoje. Příprava je rychlá, efektivní a nízkonákladová. Prostě ideál.

Výjimečné nápojové koncentráty Kofi Ti včetně receptů na skvělé drinky najdete tady.

Zpět do obchodu
scroll