Janhuba SUPEROVOCE

Pan Lubomír Janhuba se už od roku 2012 věnuje pěstování různých druhů superovoce na své rodinné farmě v Podbeskydí. Z drobného farmáře se postupem času vypracoval na významného lokálního producenta.

Čistá chuť přírody ve šťavnatém ovoci

Začalo to prvním polem osázeným aronií. Vysoký obsah zdraví prospěšných látek řadí aronii mezi superovoce. Plody bohaté na minerály, vitamíny a barviva jsou významným antioxidantem. Firma postupně do své produkce zařadila i další druhy superovoce. Například maliny, borůvky nebo ostružiny. Tyto dary přírody jsou významnými spojenci na cestě ke zdravému životnímu stylu každého člověka.

Pan Janhuba své superovoce zpracovává šetrně tak, aby si zachovalo co nejvíce prospěšných látek. Výsledné produkty pasterizuje bez použití konzervantů a dalších přidaných látek. Éčka v jeho výrobcích nenajdete. Zato ale každé balení obsahuje spoustu prospěšných látek díky ovoci, které dozrávalo v nedotčené přírodě na opravdovém slunci.

Proč jsme prémiové výrobky ze superovoce pana Janhuby zařadili do nabídky?

Pan Janhuba je výrobce exkluzivních produktů z ovoce a zároveň také přímý pěstitel. Sortiment rozšířil o výrobky z divoce rostoucího plodin. Lesní plody v biokvalitě jsou sbírány ručně, v regionech bez průmyslové zátěže. Můžete tak svým zákazníkům nabídnout regionální potravinu se zaručeným původem. Svému podnikání se Lubomír Janhuba věnuje s opravdovou vášní. Výrobky ze superovoce proto pravidelně získávají významná regionální ocenění.

Všechny přírodní dobroty pana Janhuby najdete hezky pohromadě tady.

Zpět do obchodu
scroll