Kvash

Malá rodinná manufaktura z Beskyd s velkou vášní pro výrobu kvašených delikates a ovocných dobrot. Všechny receptury jsou originální a původní. Čerstvá zelenina byla fermentována přirozeně, bez soli, cukru, octu nebo konzervantů. Prostě zdravá a exkluzivní mňamka, kterou v běžném obchodě neseženete. 

Kvašená zelenina, lahodné pickles, ale i výtečné džemy, sirupy a pečené čaje

Čerstvou zeleninu v manufaktuře fermentují tradiční metodou mléčného kvašení. Bez přidání vody nebo konzervantů. Zelenina neprochází ani pasterizací. Zůstává tak stále živá, plná blahodárných vitamínů a přírodních probiotik. 

Pozadu nezůstává ani zpracování ovocných dobrot. Zdravé sirupy, džemy, marmelády a pečené čaje v manufaktuře Kvash vyrábějí z toho nejlepšího ovoce, bez přídavku rafinovaného cukru. Všechny ovocné produkty jsou díky tomu vhodné pro low carb nebo paleo dietu. 

Proč jsme si oblíbili výrobky manufaktury Kvash?

Výrobky Kvash nás prostě baví. Jsou zároveň zcela tradiční, přitom v dnešním moderním světě i docela exkluzivní. Zpracované jednoduchým způsobem, který znali naši předkové. Mezi všemi těmi průmyslově upravenými potravinami, co dnes najdete na pultech obchodů, však díky tomu naprosto excelují. Živá zelenina, která mléčným kvašením plně aktivuje svůj potenciál, představuje každodenní porci skutečného zdraví. Dobroty z ovoce bez rafinovaného cukru taky obsahují spoustu vitamínů. Navíc svou přirozenou sladkostí dělají ze světa příjemnější místo.

Pokud chcete omrknout všechny výrobky manufaktury Kvash, klikněte sem.

Zpět do obchodu
scroll