Sušené kozí mléko s kolostrem Bon Lait

Prémiové farmářské kozí mléko v podobě jemného prášku. Přidané kozí kolostrum stimuluje imunitu a zvyšuje odolnost organismu. Sušené kozí mléko s kolostrem je vhodné i jako výživa pro fitness, kulturistiku, specializované diety jako low carb, keto a další. Obsahuje totiž hodnotné, lehce stravitelné proteiny a kozí laktózu.

Ideální pro výrobu mléka, mléčných nápojů a kaší pro děti i dospělé. Mléčná výživa pro osoby trpící intolerancí kravské laktózy nebo alergií na kravskou bílkovinu (ABKM). Vhodné pro děti od ukončeného 12. měsíce.

 

Na objednávku
Značka: Bon Lait
Kategorie: Všechny produkty

Hmotnost: 330 g

 

Složení: sušené kozí mléko (99 %), kozí kolostrum (1 %)

Tuk: 27 %

Protein: 26 %

Kozí laktóza: 38 %

Minerály: 6 %

 

Trvanlivost z výroby: 18 měsíců (uvedeno na obale)

 

Další informace:

GMO free produkt. Zvířata jsou krmena pouze krmivy, která nebyla geneticky modifikována.

Vyrobeno z čerstvého lahodného mléka Bon Lait, šetrně sušeno válcovou metodou, která uchovává vysokou biologickou a nutriční hodnotu. Ošetřeno krátkou pasterizací, mléko je nestandardizováno. Po nadojení nebyl upravován obsah tuku.

 

Návod na přípravu:

Pro přípravu 100 ml mléka smíchejte 12 g prášku s 88 ml teplé vody a důkladně promíchejte. Pro podporu imunity můžete jen nabrat lžičkou a suchou směs přímo konzumovat. Vhodné také k posypání kaše nebo dochucení kávy.

 

Výživové údaje na 100 g výrobku

Energetická hodnota  

2121 kJ / 507 kcal

Tuky

27 g

Sacharidy

40 g

Bílkoviny

26 g

Sůl

1 g

Voda

3 g

 

O výrobci

Bon Lait je rodinná farma a gurmánská minimlékárna veterinářů z Moravy. Společnost je založena na principech francouzských farem s tradicí dlouhodobého chovu. Všechny produkty značky Bon Lait chutnají skvěle. Francouzské plemenné kozy z českého chovu jsou navíc vyšlechtěny tak, aby výrobky z jejich mléka nesly jen minimální kozí aroma. 

Značka Bon Lait nabízí ovčí a kozí jogurty, čerstvé kozí mléko bez UHT, kozí sýry, 100% kozí kolostrum a sušenou mléčnou výživu pro děti od ukončeného 12. měsíce. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
scroll