Ovčí jogurt Bon Lait

Ovčí jogurt Bon Lait je vyroben z čerstvého  nestandardizovaného mléka s velkým důrazem na čistotu a hygienu jak na farmě, tak v mlékárně. Díky tomu je chuťově velmi lahodný, nemá absolutně žádné aroma, jen příjemně nakysle mléčné, velmi podobné jako kravské.

Mléko je šetrně ošetřeno krátkou pasterizací a je nestandardizováno (tzn. po nadojení nebyl upravován obsah tuku.)

Ovčí jogurt Bon Lait je GMO free, tzn. že naše ovce Francouzky jsou krmeny přírodními, geneticky nemodifikovanými krmivy.

------------------------

Ovčí jogurt Bon Lait je vyroben z čerstvého nestandardizovaného mléka s velkým důrazem na čistotu a hygienu jak na farmě, tak v mlékárně. Je chuťově velmi lahodný a nemá absolutně žádné aroma. Jen příjemně nakysle mléčnou chuť, velmi podobnou chuti jogurtu z kravského mléka. Ovčí jogurt Bon Lait zraje v kelímku. I v přírodní verzi bez příchuti má příjemně nasládlou chuť díky pečlivě provedené fermentaci.

 

Mléko použité k výrobě jogurtu bylo šetrně ošetřeno krátkodobou pasterizací a je nestandardizováno. Po nadojení nebyl upravován obsah tuku. Dochází tak k zachování přirozených vlastností mléka. Ovce jsou krmeny přírodními, geneticky nemodifikovanými krmivy. Ovčí jogurt Bon Lait je díky tomu GMO free.

příchuť
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Značka: Bon Lait
Kategorie: Všechny produkty

Ovčí jogurt Bon Lait zraje v kelímku. I v přírodní verzi bez příchutě má příjemně nasládlou chuť díky vychytané době fermentace.

Trvanlivost: 25 dní

Obsah tuku: min 5,0 - 6,5 % (obsah tuku kolísá dle ročních období, v zímě nejvíce 6,5%, v létě nejméně 5%)

Obsah proteinu: 4,4% - 4,5%

Bez konzervantů a zahušťovadel, z nestandardizovaného mléka, bez přidaných tuků - prostě přirozeně přírodní jogurt.

----------------------

Obsah: 150 g

Příchuť: bílý / jahoda / slaný karamel

Tuk: 5,0–6,5 % (kolísá dle ročního období - v zimě je obsah tuku nejvyšší, v létě neklesne pod 5,0 %)

Protein: 4,4–4,5 %

Trvanlivost: 25 dní

 

Další vlastnosti: přirozeně vyrobený jogurt, bez konzervantů a zahušťovadel, z nestandardizovaného mléka, bez přidaných tuků

 

O výrobci

Bon Lait je rodinná farma a gurmánská minimlékárna veterinářů z Moravy. Společnost je založena na principech francouzských farem s tradicí dlouhodobého chovu. Všechny produkty značky Bon Lait chutnají skvěle. Francouzské plemenné kozy z českého chovu jsou navíc vyšlechtěny tak, aby výrobky z jejich mléka nesly jen minimální kozí aroma.

 

Značka Bon Lait nabízí ovčí a kozí jogurty, čerstvé kozí mléko bez UHT, kozí sýry, 100% kozí kolostrum a sušenou mléčnou výživu pro děti od ukončeného 12. měsíce. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
scroll