O nás

Ty nejlepší věci na jednom místě 

Milujeme kvalitní potraviny a podporujeme farmáře z celého světa i ostatní ověřené výrobce. Najdete u nás místní dodavatele exkluzivních potravin, ale také farmáře z Bali vyznávající principy FAIR TRADE. Propojujeme producenty a odběratele. Jednoduše a operativně, s maximální zákaznickou podporou. 

Zajišťujeme dopravu a další věci s tím spojené. Všechny produkty si jednoduše objednáte přímo na našich stránkách na pár kliknutí. Tím však naše spolupráce zdaleka nekončí. Jsme platforma pro váš podnikatelský růst. Poradíme vám, jak navýšit obraty. Pomůžeme s prezentací. Nejsme totiž jen další velkoobchod v řadě. Chceme pozvednout váš byznys na vyšší level. 

EA3A8533

EA3A8577

Zrod myšlenky

Jakub si tak jednou ve své oblíbené stylové kavárně vychutnával toust se skvělým farmářským džemem. Tahle dobrota chutná opravdu jinak než standardizovaná marmeláda ze supermarketu. 

V tu chvíli mu proběhlo hlavou: „Co takhle dopřát tuhle exkluzivní, poctivou pochoutku více lidem? Zákazníkům dalších kaváren, hotelů a restaurací. Dodat výjimečné potraviny tam, kde exkluzivita výrobků každý den rozhoduje o tom, jestli si lidé znovu přijdou vychutnat svou oblíbenou voňavou kávu a křupavý toust s džemem.“

Tak vzniklo Foodigo. Výjimečné místo, kde na jednom místě najdete farmářské delikatesy od ověřených producentů. Abyste mohli svým zákazníkům dopřát opravdu jen to nejlepší.

 

Exkluzivita a jedinečnost

Potřebujete se hlavně odlišit. Nezapadnout v zástupu dalších kaváren a hotelů. Nabídnout svým zákazníkům něco, co jinde nedostanou. Aby se vždy vraceli k vám. Ne do kavárny, kterou mají třeba blíž, nebo tam, kde mají levnější espresso. Prostě k vám. 

Dodáváme delikatesy z celého světa, které si vaši zákazníci jinde nekoupí. Stanete se tak exkluzivním zprostředkovatelem jedinečných chuťových prožitků. Čerstvě pražená káva z exotických oblastí, výběrové džemy plné pravého ovoce, přírodní koncentráty, ze kterých během chvilky vykouzlíte úžasné originální drinky, mražené čaje. To je jen malá ochutnávka z našeho Foodigo světa exkluzivních delikates.

EA3A8558
scroll