Přírodní cesta ke zdraví - Renáta Jahodová

Bylinkářka, lektorka, konzultantka, autorka meditačních příběhů a knihy o přírodním léčení. Renáta Jahodová bylinkám opravdu rozumí. Dokonce pořádá i tematicky zaměřené workshopy o propojenosti člověka a přírody. Všechny její čajové směsi jsou tak vyladěné do posledního detailu.  

Bylinky, vlastní kniha i organizace veřejných akcí

Jak poznáte, že někdo svou práci skutečně miluje? Třeba tak, že se jeho pracovní i soukromý život točí hlavně kolem jednoho ústředního tématu. U Renáty Jahodové jsou to právě bylinky. Připravuje skvělé bylinné směsi zaměřené na řešení určitého problému, na zklidnění, vitalizaci organismu nebo posílení vnímání. Zkrátka čaje pro harmonizaci těla i mysli.

O své vášni Renáta Jahodová také píše v autorské knize Moudrost přírodního léčení. Je předsedkyní spolku Jsme Yggdrasil a každý rok organizuje známý Festival oslavy bylin v Opavě. 

Proč jsme čajové směsi Renáty Jahodové zařadili do nabídky?

V běžné kavárně nebo hotelu si zákazníci obvykle mohou vybrat pouze z nabídky porcovaných čajů. Výjimečnou kvalitu sypaných čajových směsí tak mnohde na výběr ani nedostanou. A to je škoda. Skuteční milovníci čaje se totiž s horkým nápojem ze sáčku spokojí asi jen tam, kde opravdu jinou možnost nemají. Odlište se od konkurence a nabídněte svým zákazníkům prvotřídní sypané čaje. 

Pro omrknutí všech prémiových sypaných čajů klikněte sem.
RJ

Zpět do obchodu
scroll