Přírodní cesta ke zdraví - Renáta Jahodová

Bylinkářka, lektorka, konzultantka, autorka meditačních příběhů a knihy o přírodním léčení. Renáta Jahodová bylinkám opravdu rozumí. Dokonce pořádá i tematicky zaměřené workshopy o propojenosti člověka a přírody. Všechny její čajové směsi jsou tak vyladěné do posledního detailu.  

Bylinky, vlastní kniha i organizace veřejných akcí

Jak poznáte, že někdo svou práci skutečně miluje? Třeba tak, že se jeho pracovní i soukromý život točí hlavně kolem jednoho ústředního tématu. U Renáty Jahodové jsou to právě bylinky. Připravuje skvělé bylinné směsi zaměřené na řešení určitého problému, na zklidnění, vitalizaci organismu nebo posílení vnímání. Zkrátka čaje pro harmonizaci těla i mysli.

O své vášni Renáta Jahodová také píše v autorské knize Moudrost přírodního léčení. Je předsedkyní spolku Jsme Yggdrasil a každý rok organizuje známý Festival oslavy bylin v Opavě. 

Proč jsme čajové směsi Renáty Jahodové zařadili do nabídky?

V běžné kavárně nebo hotelu si zákazníci obvykle mohou vybrat pouze z nabídky porcovaných čajů. Výjimečnou kvalitu sypaných čajových směsí tak mnohde na výběr ani nedostanou. A to je škoda. Skuteční milovníci čaje se totiž s horkým nápojem ze sáčku spokojí asi jen tam, kde opravdu jinou možnost nemají. Odlište se od konkurence a nabídněte svým zákazníkům prvotřídní sypané čaje. 

Pro omrknutí všech prémiových sypaných čajů klikněte sem.
RJ

scroll

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení