Nordic Roasting

Dánská společnost, která má ve svém logu „mořského muže“, bere otázku společenské odpovědnosti v dodavatelském řetězci opravdu vážně. U kávy Nordic Roasting tak máte jistotu, že s povzbuzujícím voňavým šálkem v ruce zároveň podporujete etický obchod.

Dánové, kteří kávě opravdu rozumí

To nejmodernější vybavení, exkluzivní kávová zrna a unikátní know-how. Za značkou Nordic Roasting stojí zkušenosti i hluboká znalost problematiky světového trhu s kávou. Společnost podniká všechny své kroky v souladu s ekologickými i etickými principy. Snaží se udržovat obchodní vztahy přímo s producenty kávových zrn. Tak může zaručit plnou transparentnost a férové jednání.

Trh s kávou a etika. To je opravdu důležité téma. Vaši zákazníci určitě ocení, že se za kávou Nordic Roasting ukrývá dobrý příběh. A chuť? Ta je samozřejmě bezkonkurenční.

Proč spolupracujeme se značkou Nordic Roasting?

Pražíren kávy je na celém světě spousta. Když však chcete spolupracovat se značkou, která praží kávu opravdu výjimečně dobré chuti a zároveň dbá i na etiku celého procesu výroby, výběr se vám smrskne v podstatě na pár firem. Kodaňská pražírna se svérázným maskotem v logu splnila náročné požadavky a získala si naše srdce bijící v rytmu presovače.

Na čerstvě vypraženou, opojně vonící nabídku se mrkněte sem.

Zpět do obchodu
scroll