Nordic Roasting

Dánská společnost, která má ve svém logu „mořského muže“, bere otázku společenské odpovědnosti v dodavatelském řetězci opravdu vážně. U kávy Nordic Roasting tak máte jistotu, že s povzbuzujícím voňavým šálkem v ruce zároveň podporujete etický obchod.

Dánové, kteří kávě opravdu rozumí

To nejmodernější vybavení, exkluzivní kávová zrna a unikátní know-how. Za značkou Nordic Roasting stojí zkušenosti i hluboká znalost problematiky světového trhu s kávou. Společnost podniká všechny své kroky v souladu s ekologickými i etickými principy. Snaží se udržovat obchodní vztahy přímo s producenty kávových zrn. Tak může zaručit plnou transparentnost a férové jednání.

Trh s kávou a etika. To je opravdu důležité téma. Vaši zákazníci určitě ocení, že se za kávou Nordic Roasting ukrývá dobrý příběh. A chuť? Ta je samozřejmě bezkonkurenční.

Proč spolupracujeme se značkou Nordic Roasting?

Pražíren kávy je na celém světě spousta. Když však chcete spolupracovat se značkou, která praží kávu opravdu výjimečně dobré chuti a zároveň dbá i na etiku celého procesu výroby, výběr se vám smrskne v podstatě na pár firem. Kodaňská pražírna se svérázným maskotem v logu splnila náročné požadavky a získala si naše srdce bijící v rytmu presovače.

Na čerstvě vypraženou, opojně vonící nabídku se mrkněte sem.

scroll

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení