MELLOS

Za značkou Mellos stojí dva mladí bratři z východního Slovenska. Nápad vyrábět speciální limonády z výjimečných ingrediencí přišel od zákazníků zavedeného brandu jejich rodinné firmy. Bratry Opredenkovy totiž na Slovensku znají i jako výrobce lahodného alkoholického cideru. Nealkoholické osvěžující nápoje jsou tak dalším z řady jejich úspěšných podnikatelských nápadů.

Exkluzivní zdravé limonády slazené pouze květovým medem

Většina průmyslově vyráběných limonád obsahuje velkou spoustu cukru nebo dokonce umělá sladidla. Limonády Mellos jsou slazeny výhradně květovým medem od lokálních včelařů. Ostatně med propůjčil značce i jméno. Věděli jste, že med je latinsky „mel“?

Bratři Opredenkové vyrábějí své přírodní limonády s ohledem na zdraví. Med obsahuje spoustu prospěšných látek a je velmi dobře stravitelný. Kromě medu jsou osvěžující perlivé nápoje ochuceny oblíbenými bylinkami, plody plnými vitamínů a minerálů, pečlivě vybraným kořením a dalšími přírodními dobrotami.

Proč jsme si oblíbili právě limonády Mellos?

Jsou vyrobené ze samých přírodních ingrediencí a každá lahev obsahuje minimálně 10 % pravého včelího medu od lokálních včelařů. Konzervanty nebo umělá sladidla byste v limonádách Mellos hledali marně. V každé sklenici však vaši zákazníci najdou příjemné osvěžení a exkluzivní mix chutí. Nápoje si vychutnají dospělí i děti. Skvěle se hodí k přípravě alkoholických koktejlů i virgin drinků.

Všechny výjimečně netradiční příchutě bylinkových limonád najdete tady.

Zpět do obchodu
scroll