EAST BALI CASHEW

Za vznikem kešu farmy stojí podnikatel Aaron Fishman. V roce 2012 přicestoval na Bali jako zdravotnický dobrovolník. Byl uchvácen přírodním bohatstvím tropického ostrova, ale zároveň si všímal hrozivých životních podmínek farmářů. V jeho hlavě se zrodil plán na záchranu místních obyvatel před vykořisťováním a chudobou.

Oříšky se sociálním přesahem

Pod sopkou Mt. Agung se rozkládá pěstební region Bali. Kešu farma byla postavena přímo v jeho srdci. Není to však pouze další farma. Aaron Fishman uvedl v život komplexní projekt s výrazným pozitivním dopadem na všechny obyvatele regionu.

Společensky odpovědná firma se nyní stará o své zaměstnance, poskytuje vzdělání a dále vylepšuje životní podmínky v oblasti. Expanduje do celého světa. A nyní už i k nám do Česka, a to díky rodinné firmě Black Kale z Hněvošic u Opavy, která se stala výhradním distributorem East Bali Cashew u nás.

Proč jsme si vybrali výrobky East Bali Cashew?

Etika a ekologická odpovědnost jsou důležité aspekty. Je nám však jasné, že vaši zákazníci ocení i skvělou chuť. Delikatesy z East Bali Cashew jsou chuťově naprosto unikátní. Všechny ingredience pocházejí od drobných farmářů z Bali. Exkluzivní směsi se proto připravují na místě, z těch nejčerstvějších surovin. A je to rozhodně znát.

Všechny křupavé dobroty East Bali Cashew můžete omrknout tady.

Zpět do obchodu
scroll