EAST BALI CASHEW

Za vznikem kešu farmy stojí podnikatel Aaron Fishman. V roce 2012 přicestoval na Bali jako zdravotnický dobrovolník. Byl uchvácen přírodním bohatstvím tropického ostrova, ale zároveň si všímal hrozivých životních podmínek farmářů. V jeho hlavě se zrodil plán na záchranu místních obyvatel před vykořisťováním a chudobou.

Oříšky se sociálním přesahem

Pod sopkou Mt. Agung se rozkládá pěstební region Bali. Kešu farma byla postavena přímo v jeho srdci. Není to však pouze další farma. Aaron Fishman uvedl v život komplexní projekt s výrazným pozitivním dopadem na všechny obyvatele regionu.

Společensky odpovědná firma se nyní stará o své zaměstnance, poskytuje vzdělání a dále vylepšuje životní podmínky v oblasti. Expanduje do celého světa. A nyní už i k nám do Česka, a to díky rodinné firmě Black Kale z Hněvošic u Opavy, která se stala výhradním distributorem East Bali Cashew u nás.

Proč jsme si vybrali výrobky East Bali Cashew?

Etika a ekologická odpovědnost jsou důležité aspekty. Je nám však jasné, že vaši zákazníci ocení i skvělou chuť. Delikatesy z East Bali Cashew jsou chuťově naprosto unikátní. Všechny ingredience pocházejí od drobných farmářů z Bali. Exkluzivní směsi se proto připravují na místě, z těch nejčerstvějších surovin. A je to rozhodně znát.

Všechny křupavé dobroty East Bali Cashew můžete omrknout tady.

scroll

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení