LOW CARB Pečený čaj

Paleo a low carb jsou v kurzu. Stále více lidí věnuje velkou pozornost tomu, co jí. A když vyznáváte určitý životní styl, musíte myslet i na pitný režim. Ten je důležitou součástí kompletního zdravého jídelníčku. Low carb pečený čaj perfektně zapadá do konceptu paleo a low carb diety. 

 

Sladký a přesto bez cukru

Lahodný čaj bez cukru upečený ze samých dobrot. BIO jablka a hrušky, pomeranče a citrony. Směs lahodně ochucená skořicí, badyánem a hřebíčkem, oslazená zdravým erythritolem. Erythritol je sacharid získaný přirozenou fermentací glukózy. Čaj je tak vhodný pro diabetiky, vyznavače low carb a paleo stravování nebo pro ty, co jen chtějí jíst zdravě.

Příprava oblíbeného horkého nápoje je velmi snadná. Do hrnku o objemu 250 ml vložte polévkovou lžíci low carb pečeného čaje a zalijte vařící vodou.  

Na objednávku
Značka: Kvash
Kategorie: Všechny produkty
Hmotnost: 0.2 kg

Hmotnost sklenice: 200 g

Příprava nápoje: 1 polévková lžíce na 250 ml vařící vody

 

O výrobci

KVASH je malá manufaktura z Beskyd zaměřená na výrobu kvašené zeleniny, pickles a dalších zdravých dobrot podle vlastních originálních receptur. V jejích kvašených výrobcích najdete výhradně čerstvou zeleninu nebo také ovoce, které je buď pokrájeno na menší kousky a nebo je ponecháno vcelku. Vše je přírodně kvašené pomocí soli nebo startéru, ale bez přidaného cukru, octu nebo jakéhokoliv konzervantu. Kromě kvašených výrobků manufaktura vyrábí i výborné džemy a sirupy bez cukru. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
scroll