LOW CARB Pečený čaj Zahrádka

Low carb a paleo dieta se dostávají do popředí zájmu. Je to životní styl založený na odpovědném přístupu k vlastnímu zdraví. A když chcete žít zdravě, není to jen o tom, co jíte. Nabídněte svým zákazníkům výborný pečený čaj, který je v souladu s low carb konceptem. Je to něco extra, co jinde nedostanou. Pečený čaj bez cukru, zato plný přírodních dobrot. 

 

Sladké ovoce plné chuti

BIO dobroty ze zahrádky. Maliny, borůvky, bílý a černý rybíz, angrešt a josta. Směs je ochucená skořicí a hřebíčkem, oslazena zdravým erythritolem. Erythritol je sacharid získaný přirozenou fermentací glukózy. Čaj je tak vhodný i pro diabetiky. A samozřejmě také pro všechny, kteří chtějí jíst, pít a žít zdravě. Na 250 ml vařící vody připadá jedna polévková lžíce pečeného čaje.

Na objednávku
Značka: Kvash
Kategorie: Všechny produkty
Hmotnost: 0.2 kg

Hmotnost sklenice: 200 g

Příprava nápoje: 1 polévková lžíce na 250 ml vařící vody

 

O výrobci

KVASH je malá manufaktura z Beskyd zaměřená na výrobu kvašené zeleniny, pickles a dalších zdravých dobrot podle vlastních originálních receptur. V jejích kvašených výrobcích najdete výhradně čerstvou zeleninu nebo také ovoce, které je buď pokrájeno na menší kousky a nebo je ponecháno vcelku. Vše je přírodně kvašené pomocí soli nebo startéru, ale bez přidaného cukru, octu nebo jakéhokoliv konzervantu. Kromě kvašených výrobků manufaktura vyrábí i výborné džemy a sirupy bez cukru. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
scroll