Kozí jogurt Bon Lait

Kozí jogurt Bon Lait je vyroben z čerstvého mléka s velkým důrazem na čistotu a hygienu jak na farmě, tak v mlékárně. Díky tomu je kozí aroma minimální a mléko je lahodné.

Mléko je šetrně ošetřeno krátkou pasterizací a je nestandardizováno (tzn. po nadojení nebyl upravován obsah tuku.)

Kozí jogurt Bon Lait je GMO free, tzn. že naše kozy Francouzky jsou krmeny přírodními, geneticky nemodifikovanými krmivy.

-------------------------

Kozí jogurt Bon Lait je vyroben z čerstvého mléka s velkým důrazem na čistotu a hygienu jak na farmě, tak v mlékárně. Díky tomu je kozí aroma minimalizováno a mléko je lahodné. Kozí jogurt Bon Lait zraje v kelímku. I v přírodní verzi bez příchuti má příjemně nasládlou chuť díky pečlivě provedené fermentaci.

 

Mléko je šetrně ošetřeno krátkodobou pasterizací a je nestandardizováno. Po nadojení nebyl upravován obsah tuku. Dochází tak k zachování přirozených vlastností mléka. Kozy Francouzky jsou krmeny přírodními, geneticky nemodifikovanými krmivy. Kozí jogurt Bon Lait je díky tomu GMO free.

příchuť
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Značka: Bon Lait
Kategorie: Všechny produkty

Kozí jogurt Bon Lait zraje v kelímku. I v přírodní verzi bez příchutě má příjemně nasládlou chuť díky vychytané době fermentace.

Trvanlivost: 25 dní

Obsah tuku: 2,8 - 4,2 % (obsah tuku kolísá dle ročních období, v zímě je nejvyšší, min. 2,8%)

Obsah proteinu: 3,6-3,8%

Bez konzervantů a zahušťovadel, z nestandardizovaného mléka, bez přidaných tuků, prostě přírozeně vyrobený jogurt

--------------------

Obsah: 150 g

Příchuť: bílý / jahoda / slaný karamel

Tuk: 2,8–4,2 % (kolísá dle ročního období - v zimě je obsah tuku nejvyšší, v létě neklesne pod 2,8 %)

Protein: 3,6–3,8 %

Trvanlivost: 25 dní

 

Další vlastnosti: přirozeně vyrobený jogurt, bez konzervantů a zahušťovadel, z nestandardizovaného mléka, bez přidaných tuků

 

O výrobci

Bon Lait je rodinná farma a gurmánská minimlékárna veterinářů z Moravy. Společnost je založena na principech francouzských farem s tradicí dlouhodobého chovu. Všechny produkty značky Bon Lait chutnají skvěle. Francouzské plemenné kozy z českého chovu jsou navíc vyšlechtěny tak, aby výrobky z jejich mléka nesly jen minimální kozí aroma.

 

Značka Bon Lait nabízí ovčí a kozí jogurty, čerstvé kozí mléko bez UHT, kozí sýry, 100% kozí kolostrum a sušenou mléčnou výživu pro děti od ukončeného 12. měsíce. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
scroll