Kešu popcorn - Salted Caramel

 

EAST BALI CASHEWS POPCORN - SALTED CARAMEL

Sladko slaný karamelový popcorn je oblíbená verze klasického popcornu. Kešu oříšky pečlivě obalené v karamelu a indonéské mořské soli. Kešu ořechy byly ručně nasbírány na Bali místními farmáři. Mořská sůl byla také sklizena ručně.

Na objednávku
Značka: EAST BALI CASHEW
Kategorie: Zdravé delikatesy

Hmotnost: 90 g

 

Složení: třtinový cukr, sirup z lontarové (cukrové) palmy, kokosové mléko, mořská sůl (1,6 %), sirup z manioku, kešu ořechy (36,8 %), fermentovaný maniok, kukuřice pukancová (20,4 %), sladké brambory

 

Trvanlivost: uvedena na obalu od dodavatele

 

Popcorn Salted Caramel je:

  • bez lepku,
  • bez konzervantů,
  • vegan,
  • s obsahem exotického ovoce,
  • ručně zpracován farmáři.

 

O výrobci

Kešu farma je postavena v srdci pěstebního regionu Bali, na východním pobřeží ve stínu krásné sopky Mt. Agung. Všechny ingredience ve složení produktů pochází přímo od drobných zemědělců. Díky tomu jsou výrobky East Bali Cashews bezkonkurenční svou kvalitou a čerstvostí. Činnost East Bali má také i dobročinný přesah. Společnost spolupracuje na řadě charitativních a ekologicky zaměřených projektů.

 

Výhradní distributor

Black Kale je rodinná firma z Hněvošic u Opavy. Zaměřuje se na výrobu čerstvých BIO šťáv lisovaných za studena, raw vegan dezertů a na dovoz dobrot přímo z kešu farmy na Bali. V roce 2020 značka Black Kale zahájila výrobu prvotřídních veganských burgerů bez Éček a emulgátorů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
scroll