Kešu ořechy - Cacao

EAST BALI CASHEWS OŘÍŠKY - CACAO

Lahodné krémové kešu ořechy vlastnoručně nasbírané farmáři na exotické kešu farmě. Jemně obalené v tmavém tropickém kakau z Bali.

 

Jak si vaši zákazníci kešu oříšky nejlépe vychutnají?

Nabídněte jim je třeba k lahodné, čerstvě mleté kávě Nordic Roasting. Uvidíte, že se po nich doslova zapráší. Kešu oříšky v tmavém kakau jsou totiž pochoutka, kterou si lidé určitě zamilují. A dost možná si šálek oblíbené kávy bez jejich chuti už příště ani nedokážou představit. Dáte jim tak něco navíc. Zdravou svačinku s puncem ekologické udržitelnosti. Může je tak kromě vaší výborné kávy hřát i dobrý pocit z toho, že svou objednávkou přispívají na dobrou věc.

Na objednávku
Značka: EAST BALI CASHEW
Kategorie: Zdravé delikatesy

 

Hmotnost: 35 g 

 

Složení: kešu ořechy (78 %), vanilka, nepražené kakaové boby (11 %), třtinový cukr, mořská sůl 

 

Trvanlivost: uvedena na obalu od dodavatele 

 

Kešu oříšky Cacao jsou:

  • bez lepku,
  • bez sóji,
  • bez GMO,
  • vegan,
  • ručně zpracovány farmáři.

 

O výrobci

Kešu farma je postavena v srdci pěstebního regionu Bali, na východním pobřeží ve stínu krásné sopky Mt. Agung. Všechny ingredience ve složení produktů pochází přímo od drobných zemědělců. Díky tomu jsou výrobky East Bali Cashews bezkonkurenční svou kvalitou a čerstvostí. Činnost East Bali má také i dobročinný přesah. Společnost spolupracuje na řadě charitativních a ekologicky zaměřených projektů. 

 

Výhradní distributor

Black Kale je rodinná firma z Hněvošic u Opavy. Zaměřuje se na výrobu čerstvých BIO šťáv lisovaných za studena, raw vegan dezertů a na dovoz dobrot přímo z kešu farmy na Bali. V roce 2020 značka Black Kale zahájila výrobu prvotřídních veganských burgerů bez Éček a emulgátorů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
scroll