Kešu granola bites - Tropical Fruits

 

EAST BALI CASHEWS GRANOLA BITES - TROPICAL FRUITS

Dokonale vyvážená směs výjimečných chutí z Bali ostrova. Balijská červená rýže, krémové čerstvě sklizené kešu ořechy, jemná papája a chuť sluncem přirozeně vyzrálého ananasu. Vše doslazeno tak akorát přírodním nektarem z lontarové palmy sbíraným přímo ze stromu.

Na objednávku
Značka: EAST BALI CASHEW
Kategorie: Zdravé delikatesy

Hmotnost: 125 g

 

Složení: sezam, kokos, kokosový olej, vanilka, třtinový cukr, ananas (0,9 %), pečené ovesné vločky, červená rýže, arenga ovoce, sirup z lontarové (cukrové) palmy, kokosové mléko, limetková šťáva, mořská sůl, sirup z manioku, kešu ořechy (16,2 %), fermentovaný maniok, ovoce papaya (0,84 %), sezamový olej, sušené červené fazole

 

Trvanlivost: uvedena na obalu od dodavatele

 

Granola Bites Tropical Fruits je:

  • bez konzervantů,
  • vegan,
  • čerstvě pečená, 
  • s obsahem exotického ovoce, 
  • ručně zpracována farmáři.

 

O výrobci

Kešu farma je postavena v srdci pěstebního regionu Bali, na východním pobřeží ve stínu krásné sopky Mt. Agung. Všechny ingredience ve složení produktů pochází přímo od drobných zemědělců. Díky tomu jsou výrobky East Bali Cashews bezkonkurenční svou kvalitou a čerstvostí. Činnost East Bali má také i dobročinný přesah. Společnost spolupracuje na řadě charitativních a ekologicky zaměřených projektů.

 

Výhradní distributor

Black Kale je rodinná firma z Hněvošic u Opavy. Zaměřuje se na výrobu čerstvých BIO šťáv lisovaných za studena, raw vegan dezertů a na dovoz dobrot přímo z kešu farmy na Bali. V roce 2020 značka Black Kale zahájila výrobu prvotřídních veganských burgerů bez Éček a emulgátorů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
scroll