Kešu granola bites - Chocolate Vanilla

 

EAST BALI CASHEWS GRANOLA BITES - CHOCOLATE VANILLA

Kousky pečené granoly s kešu ořechy, které vlastnoručně nasbírali farmáři přímo na Bali. Chutnou směs doplňují ovesné vločky, červená rýže zajišťující nutriční vyváženost, tropické kakao a ta nejlepší indonéská vanilka.

Na objednávku
Značka: EAST BALI CASHEW
Kategorie: Zdravé delikatesy

Hmotnost: 125 g

 

Složení: kokosový olej, vanilka (0,1 %), nepražený kakaový prášek (2,9 %), pečené ovesné vločky, třtinový cukr, červená rýže, sirup z lontarové (cukrové) palmy, mořská sůl, sirup z manioku, kešu ořechy (17,6 %)

 

Trvanlivost: uvedena na obalu od dodavatele

 

Granola Bites Chocolate Vanilla je:

  • bez konzervantů,
  • vegan,
  • čerstvě pečená, 
  • s obsahem exotického ovoce,
  • ručně zpracována farmáři.

 

O výrobci

Kešu farma je postavena v srdci pěstebního regionu Bali, na východním pobřeží ve stínu krásné sopky Mt. Agung. Všechny ingredience ve složení produktů pochází přímo od drobných zemědělců. Díky tomu jsou výrobky East Bali Cashews bezkonkurenční svou kvalitou a čerstvostí. Činnost East Bali má také i dobročinný přesah. Společnost spolupracuje na řadě charitativních a ekologicky zaměřených projektů.

 

Výhradní distributor

Black Kale je rodinná firma z Hněvošic u Opavy. Zaměřuje se na výrobu čerstvých BIO šťáv lisovaných za studena, raw vegan dezertů a na dovoz dobrot přímo z kešu farmy na Bali. V roce 2020 značka Black Kale zahájila výrobu prvotřídních veganských burgerů bez Éček a emulgátorů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
scroll