Divoký Losos Keta, uzené plátky

Je libo uzenou rybu? Ale ne jen tak ledajakou. Představujeme vám lososa Keta, který žil po celý svůj život divoce až v dalekém Tichém oceánu.

 

Losos uzený studeným kouřem

Divoký losos má chutnější maso než jeho farmovaný protějšek. Také mívá o něco příznivější nutriční hodnoty. Díky aktivnímu životu v moři se může pyšnit vyvinutější svalovinou. Jeho maso tak obsahuje více bílkovin a méně tuku, což je skvělá zpráva pro ty, kteří chtějí žít zdravěji nebo drží nízkotučnou dietu.

Uzený losos je delikátní pochoutka. Maso se udilo po celých 8 hodin studeným kouřem. Proto si udrželo dokonalou konzistenci a získalo jemnou uzenou chuť.

Skladem
Značka: Eastfish
Kategorie: Ryby

Obsah: 500 g

O výrobci

Ve společnosti Eastfish se zaměřují na import těch nejkvalitnějších ryb vylovených přímo z moře. Když totiž ulovíte rybu v oceánu, kde přirozeně žije, ihned ji opracujete a šokově zmrazíte, je to ta nejlepší možnost, jak ji dostat na stůl ve vnitrozemí. Lidé z Eastfish jezdí úlovky osobně vybírat až na Aljašku a do Ochotsko-kamčatské provincie. Ryby, převážně lososy, tak dovážejí přímo od rybářů. A vy díky tomu máte jistotu, že kupujete skutečné maso bez přidané vody nebo chemických látek.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
scroll