Divoký Losos Keta, kousky

Chcete svým zákazníkům nabídnout opravdu kvalitní kulinářský zážitek? Divoce žijící losos Keta je mořská ryba s prémiovým masem. Kousky zbavené kůže a kostí jsou ideální třeba do těstovin nebo pro rychlou přípravu vyhlášených rybích delikates. Skvěle se také hodí k uzení studeným kouřem.

 

Losos i na dietě? Proč ne?

Losos Keta je vhodný dokonce i při dietě. Má méně tučné maso než farmovaný losos. Ten se mu ostatně zdaleka nevyrovná kvalitou ani chutí. Lososa dodáváme ve vakuovém balení po 1 kg. Nakrájené kousky vám velmi usnadní přípravu jakékoliv rybí pochoutky. 

Proč by vaši zákazníci měli vědět, že maso pochází z divoce žijící ryby? Divoký losos má mnohem pevnější a chutnější maso, než jeho farmovaný protějšek. Také je o něco zdravější. Když si na něm pochutnáte, přijímáte více bílkovin na úkor tuku. Ale i ten tuk je vlastně celkem prospěšný, protože jeho většinu tvoří nenasycené mastné kyseliny.

Skladem
Značka: Eastfish
Kategorie: Ryby

Obsah: 1 kg

 

O výrobci

 

Ve společnosti Eastfish se zaměřují na import těch nejkvalitnějších ryb vylovených přímo z moře. Když totiž ulovíte rybu v oceánu, kde přirozeně žije, ihned ji opracujete a šokově zmrazíte, je to ta nejlepší možnost, jak ji dostat na stůl ve vnitrozemí. Lidé z Eastfish jezdí úlovky osobně vybírat až na Aljašku a do Ochotsko-kamčatské provincie. Ryby, převážně lososy, tak dovážejí přímo od rybářů. A vy díky tomu máte jistotu, že kupujete skutečné maso bez přidané vody nebo chemických látek.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
scroll