Divoký Losos Keta, filet porce

Kalibrované, jednotlivě vakuované porce z filetu s kůží, ale bez kostí. Stupeň zpracování Trim D, takže plně opracovaná fileta pro dokonale jednoduchou přípravu. 

 

Losos Keta: ryba, kterou si zamilujete

A to pro její chuť i vlastnosti. Tenhle divoký losos prožil krásný svobodný život v Tichém oceánu. Potom ho ulovili do sítě, odborně opracovali a šokově zmrazili. Obvykle tyhle prémiové kousky míří rovnou na japonský gastro trh, kde si potrpí na tu nejvyšší kvalitu. Firma Eastfish ale jedná přímo s místními rybáři, a tak teď můžete pravého divokého lososa v prémiové kvalitě ochutnat i vy a vaši zákazníci. Filety jsou navíc vakuovány jednotlivě, takže je maximální čerstvost vždy zaručena.

Skladem
Značka: Eastfish
Kategorie: Ryby

Obsah balení: 625 g (5 x 125 g porce)

 

O výrobci

Ve společnosti Eastfish se zaměřují na import těch nejkvalitnějších ryb vylovených přímo z moře. Když totiž ulovíte rybu v oceánu, kde přirozeně žije, ihned ji opracujete a šokově zmrazíte, je to ta nejlepší možnost, jak ji dostat na stůl ve vnitrozemí. Lidé z Eastfish jezdí úlovky osobně vybírat až na Aljašku a do Ochotsko-kamčatské provincie. Ryby, převážně lososy, tak dovážejí přímo od rybářů. A vy díky tomu máte jistotu, že kupujete skutečné maso bez přidané vody nebo chemických látek.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
scroll