Divoká Treska Pestrá

Divoké tresky žijí celý svůj život svobodně a volně v moři. Rybáři je potom vyloví, rychle opracují a šokově zamrazí. Vy tak získáte tu nejkvalitnější možnou surovinu.

 

Oblíbená treska pestrá, tentokrát pěkně divoká

Zapomeňte na farmované ryby mdlé chuti a vsaďte na opravdovou kvalitu. Maso volně žijící tresky je mnohem chutnější a také zdravější. Ryba totiž žije ve svém přirozeném prostředí v oceánu, který jí umožňuje dostatek pohybu, a svou potravu si při lovu pečlivě vybírá. Má jemné bílé maso delikátní chuti. Obsahuje jen minimum tuku. Můžete ji připravit na mnoho různých způsobů. Je to prostě ryba, kterou se zavděčíte skoro každému.

Skladem
Značka: Eastfish
98 Kč / ks 112,70 Kč včetně DPH
Kategorie: Ryby

Obsah: 500 g

 

O výrobci

 

Ve společnosti Eastfish se zaměřují na import těch nejkvalitnějších ryb vylovených přímo z moře. Když totiž ulovíte rybu v oceánu, kde přirozeně žije, ihned ji opracujete a šokově zmrazíte, je to ta nejlepší možnost, jak ji dostat na stůl ve vnitrozemí. Lidé z Eastfish jezdí úlovky osobně vybírat až na Aljašku a do Ochotsko-kamčatské provincie. Ryby, převážně lososy, tak dovážejí přímo od rybářů. A vy díky tomu máte jistotu, že kupujete skutečné maso bez přidané vody nebo chemických látek.

scroll

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení