Chcete mít LOVE BRAND? Udržitelnost je sexy

Je to trend. Jeden z těch, ze kterých máme radost. Lidé se začínají více zajímat o to, jaký příběh stojí za potravinami, které nakupují. Takže nejen to, jaké složení je na obale. V rozhodování zákazníků hraje stále větší roli i to, kde a jak bylo jejich jídlo vyrobeno. Jestli splňuje principy fair trade. Nebo žei je jeho produkce trvale udržitelná.

 

Ukažte lidem, že se zajímáte o původ produktů

Tím jim totiž velmi usnadníte rozhodování, jaký podnik navštíví. Stále více lidí totiž dává přednost kvalitním potravinám s jasným původem a bez zbytečné chemie. Je mnohem jednodušší zajít si do kavárny, která vyznává stejné hodnoty. Potom si jako zákazníci můžete být jistí, že každá káva z nabídky je vypěstována s ohledem na zachování důstojných podmínek pro farmáře. Že všechny šťávy v nabídce jsou vyrobené ze skutečného ovoce, toust s marmeládou není v podstatě jen mouka s cukrem, ale kvalitní pečivo s poctivým farmářským ovocem. 

 

Dejte to lidem najevo. Představte jim svou exkluzivní nabídku a připomeňte, že se jedná o skutečně společensky odpovědné produkty. Udržitelnost je totiž opravdu sexy. A nemusí jít vždy jen o lokálnost. Například lokálního pěstitele kávy byste hledali opravdu těžko. Oproti konkurenci ale můžete svým zákazníkům nabídnout kávu upraženou tradičními technikami, nakoupenou od přímých pěstitelů, kteří kávové boby pěstují tradičně bez toho, aby zatěžovali životní prostředí. 


My ve Foodigu to vidíme stejně a pečlivě prověřujeme všechny dodavatele. Můžete u nás tak bez obav nakupovat a budovat svůj LOVE BRAND spolu s námi. ♥

Zpět do obchodu
scroll