Čerstvé kozí mléko Bon Lait

Čerstvé kozí mléko (bez UHT). Naše mléko je čerstvě nadojeno od francouzských plemenných koz, které jsou speciálně vyšlechtěny k tomu, aby dávaly mléko s minimálním kozím aroma. Díky tomu a vysokým nárokům na hygienu a čistotu vznikne lahodné kozí mléko, které je i pro ty, co neradi kozí mléko . Mléko je šetrně ošetřeno krátkodobou pasterizací a je nestandardizováno (tzn. po nadojení nebyl upravován obsah tuku.)

Balení: 1 l a 0,7 l

Trvanlivost: 12 dní

Tuk: 3,4% - 4,2% (kolísá dle ročního období, v zimě nejvíce, v létě neklesne pod 3,4%)

Protein: 3,3 - 3,5%

Mléko Bon Lait neobsahuje kravskou bílkovinu - DNA skotu. Vyrobeno výhradně z mléka z českých chovů, zvířata byla krmena krmivy bez GMO.

Řešení pro alergie na kravskou bílkovinu, intoleranci kravské laktózy.

-----------------------

Čerstvé kozí mléko (bez UHT). Bylo nadojeno francouzskými plemennými kozami speciálně vyšlechtěnými k tomu, aby v chuti jejich mléka nebylo příliš cítit kozí aroma. S důrazem na maximální hygienu a čistotu vzniklo lahodné kozí mléko, které je skvělou volbou i pro ty, co jej obvykle odmítají kvůli jeho výraznější chuti. 

 

Mléko je šetrně ošetřeno krátkodobou pasterizací a je nestandardizováno. Po nadojení nebyl upravován obsah tuku. Dochází tak k zachování přirozených vlastností mléka.

objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Na objednávku
Značka: Bon Lait
Kategorie: Všechny produkty

Má se za to, že kozí mléko funguje jako prevence nádorových onemocnění.

Koza a žralok jsou jediní živočichové, kteří netrpí rakovinou.

Kozí mléko je vhodné pro alergiky na kravskou bílkovinu ( ABKM ) či s intolerancí na kravskou laktózu a pacienty s autoimunními chorobami.

Studie potvrzují, že až 93% lidí alergických na kravské mléko není alergických na kozí mléko.

Tuk obsažený v kozím mléce je lépe stravitelný a je v něm asi o 10 % méně laktózy než v mléce kravském. Kozí mléko působí pozitivně na nervovou soustavu, jeho pravidelná konzumace vede ke snížení nervozity a stresu, posiluje imunitní systém, významně reguluje vlhkost pleti, působí blahodárně při onemocněních kůže, trávícího traktu, jater a slinivky.

Kozí mléko působí v lidském těle zásadotvorně a nevytváří kyselé prostředí. Pomáhá tak při onemocnění trávicího traktu.

Ze studií vyplývá, že lidé mají ze 60 -70% alergie na mléčnou bílkovinu, kasein. Díky tomu, že kozí mléko má jiné složení než kravské a obsahuje o 89% kaseinu méně, je výborně snášeno dospělými i dětmi.

---------------------------

Objem: 0,7 l / 1 l

Tuk: 3,4–4,2 % (kolísá dle ročního období - v zimě je obsah tuku nejvyšší, v létě neklesne pod 3,4 %)

Protein: 3,3–3,5 %

Trvanlivost: 12 dní

 

Zajímavosti o kozím mléce 

Mléko Bon Lait neobsahuje kravskou bílkovinu - DNA skotu. Je vyrobeno výhradně z mléka zvířat pocházejících z českých chovů. Zvířata byla krmena krmivy bez GMO.

 

Má se za to, že kozí mléko funguje jako prevence nádorových onemocnění.

Koza a žralok jsou jediní živočichové, kteří netrpí rakovinou.

 

Kozí mléko je vhodné pro alergiky na kravskou bílkovinu (ABKM), osoby s intolerancí na kravskou laktózu a pacienty s autoimunitními chorobami.

 

Studie potvrzují, že až 93 % lidí alergických na kravské mléko není alergických na kozí mléko.

 

Tuk obsažený v kozím mléce je lépe stravitelný a je v něm asi o 10 % méně laktózy než v mléce kravském. Kozí mléko působí pozitivně na nervovou soustavu, jeho pravidelná konzumace vede ke snížení nervozity a stresu, posiluje imunitní systém, významně reguluje vlhkost pleti, působí blahodárně při onemocněních kůže, trávicího traktu, jater a slinivky.

 

Kozí mléko působí v lidském těle zásadotvorně a nevytváří kyselé prostředí. Pomáhá tak při onemocnění trávicího traktu.

 

Ze studií vyplývá, že lidé trpí ze 60–70 % pouze alergií na mléčnou bílkovinu, kasein. Díky tomu, že kozí mléko má jiné složení než kravské a obsahuje o 89 % kaseinu méně, je výborně snášeno dospělými i dětmi.

 

O výrobci

Bon Lait je rodinná farma a gurmánská minimlékárna veterinářů z Moravy. Společnost je založena na principech francouzských farem s tradicí dlouhodobého chovu. Všechny produkty značky Bon Lait chutnají skvěle. Francouzské plemenné kozy z českého chovu jsou navíc vyšlechtěny tak, aby výrobky z jejich mléka nesly jen minimální kozí aroma.

 

Značka Bon Lait nabízí ovčí a kozí jogurty, čerstvé kozí mléko bez UHT, kozí sýry, 100% kozí kolostrum a sušenou mléčnou výživu pro děti od ukončeného 12. měsíce. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
scroll