100% šťáva Malinová

Mňam, malinovka. Ale ta opravdová. Ne ten roztok cukru s jedním procentem ovoce, co běžně potkáváte v obchodech. Ale 100% přírodní chuť malin v každé sklenici. 

 

Pravá chuť léta

Jen si porovnejte složení malinových sirupů prodávaných v běžné obchodní síti a této malinové šťávy. Byla vylisována z čerstvých plodů a pasterována. Připravte se na stoprocentní chuť bez jakýchkoliv přidaných látek. Takhle chutná pravá malinovka!

objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Značka: Superovoce
Kategorie: Šťávy
 

Objem: 300 ml / 600 ml / 750 ml

 

Složení: přímo lisovaná 100% malinová šťáva

 

Obyčejné ovoce? Ani náhodou!

Maliny jsou spojené s vůní léta. Je radost objevit na procházce šťavnaté červené plody. Díky 100% přírodní šťávě můžete svým zákazníkům dopřát pravou letní atmosféru v kterémkoliv ročním období. Šťáva byla vylisována z čerstvých plodů a ošetřena pasterizací. Žádný přidaný cukr ani další látky v ní nehledejte. K čemu taky? Šťáva z malin obsahuje významné množství vitamínu C, dále potom vitamíny skupiny B, vitamín E a provitamín A. Také minerální látky, třísloviny a blahodárné flavonoidy. 

 

O výrobci

Lubomír Janhuba vlastní malou rodinnou firmu, která vyrábí sirupy, šťávy, džemy a další produkty z kvalitního ovoce. Firma získala už dvakrát 1. místo v soutěži Regionální potravina MS kraje.

 

Společnost vyrábí své produkty ze „superovoce“. To je takové ovoce, které má něco navíc. Jedná se o druhy bohaté na minerály, vitamíny a barviva, vyznačující se silnými antioxidačními účinky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
scroll