100% šťáva Brusinková

BIO brusinky, ty malinké rudé zázraky, které najdete jen v lese. Přesně takové jsou brusinky nasbírané ve svém přirozeném prostředí. 

 

Tekutý lesní poklad

Pan Janhuba brusinky potom lisuje a pasterizuje. Bez přídavku cukru nebo dalších látek. Jen stoprocentní chuť přírody. Kolik byste asi museli nasbírat brusinek, abyste dostali tolik šťávy? Raději ani nepočítat. U nás nemusíte pro užitečné plody chodit do hlubokého lesa.

objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Značka: Superovoce
Kategorie: Šťávy
 

Objem: 300 ml / 600 ml / 750 ml

 

Složení: přímo lisovaná 100% brusinková šťáva

 

Brusinky pro chuť i pro zdraví

Lidé čím dál víc věnují pozornost složení a původu potravin. Vy svým zákazníkům teď můžete nabídnout 100% přírodní BIO šťávu. Líp už to snad ani nejde. Brusinky jsou superovoce, které kromě řady vitamínů a minerálních látek obsahují i protizánětlivé složky. Výborně chutnají a navíc příznivě působí na vylučovací a kardiovaskulární systém.

 

O výrobci

Lubomír Janhuba vlastní malou rodinnou firmu, která vyrábí sirupy, šťávy, džemy a další produkty z kvalitního ovoce. Firma získala už dvakrát 1. místo v soutěži Regionální potravina MS kraje.

 

Společnost vyrábí své produkty ze „superovoce“. To je takové ovoce, které má něco navíc. Jedná se o druhy bohaté na minerály, vitamíny a barviva, vyznačující se silnými antioxidačními účinky.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
scroll