100% šťáva Borůvková

Tekutá dobrota přímo z lesa. Jen pasterovaná a stočená do lahve. Brusnice borůvky (Vaccinium myrtillus) z lesního sběru v BIO kvalitě. Co dodat?

 

Prostě borůvky…

Sběr borůvek probíhá hezky tradičně v lesích. S ohledem na okolní přírodu. Borůvky použité na výrobu 100% šťávy vyrostly ve svém přirozeném prostředí, obklopené nedotčenou přírodou. Takže žádná borůvková farma. Ale skutečné BIO poklady z lesa.

objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Značka: Superovoce
Kategorie: Šťávy
 

Objem: 300 ml / 600 ml / 750 ml 

 

Složení: přímo lisovaná 100% borůvková šťáva

 

Borůvky na zdraví

Plody borůvek se řadí mezi superovoce. Borůvka je významným antioxidantem. Obsahuje řadu prospěšných vitamínů, minerálů a dalších cenných látek. Například vitamíny C, B, A, hořčík, draslík, železo, zinek, třísloviny, bioflavonoidy, resveratrol a další.

 

O výrobci

Lubomír Janhuba vlastní malou rodinnou firmu, která vyrábí sirupy, šťávy, džemy a další produkty z kvalitního ovoce. Firma získala už dvakrát 1. místo v soutěži Regionální potravina MS kraje.

 

Společnost vyrábí své produkty ze „superovoce“. To je takové ovoce, které má něco navíc. Jedná se o druhy bohaté na minerály, vitamíny a barviva, vyznačující se silnými antioxidačními účinky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
scroll