100% šťáva Aronie

Superpotraviny jsou hitem dnešní doby. Hlavně mezi lidmi, kteří myslí na své zdraví. A nemusíte pro ně chodit daleko, často je najdete i na našich českých zahrádkách. Takový poklad objevil i český pěstitel pan Janhuba. V krásné přírodě Podbeskydí založil své sadařství, o které se s láskou stará. 

 

Přímo lisovaná šťáva plná vitamínů a minerálů

Šťáva byla pouze vylisována a pasterována. Nebyly přidány žádné další látky. To z ní dělá opravdu univerzální produkt, který můžete použít pro přípravu domácích limonád i k dochucení drinků nebo dezertů. 

 

objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Značka: Superovoce
Kategorie: Šťávy
 

Objem: 300 ml / 600 ml / 750 ml 

 

Složení: přímo lisovaná 100% aroniová šťáva

 

Superovoce bohaté na minerály a vitamíny

Plody aronie jsou doslova nabité prospěšnými látkami. Kromě vitamínů obsahují třeba rutin. To je prvek, který působí pozitivně na stav cév.  Dále potom například železo, jód, fluor nebo mangan. Šťáva z aronie tak není jen příjemným osvěžením. Je to dávka zdraví prospěšných látek ve 100% přírodní formě.

 

O výrobci

Lubomír Janhuba vlastní malou rodinnou firmu, která vyrábí sirupy, šťávy, džemy a další produkty z kvalitního ovoce. Firma získala už dvakrát 1. místo v soutěži Regionální potravina MS kraje.

Společnost vyrábí své produkty ze „superovoce“. To je takové ovoce, které má něco navíc. Jedná se o druhy bohaté na minerály, vitamíny a barviva, vyznačující se silnými antioxidačními účinky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
scroll