100% šťáva Aronie brusinka

Co se stane, když spojí svou sílu aronie a brusinky? Dostanete spoustu chuti a spoustu zdraví prospěšných látek. Aby si tyhle úžasné bobule nabité vitamíny a minerály navzájem náhodou nezáviděly, do šťávy se dostaly ve stejném podílu. 

 

Skvělý tandem pro vaše zdraví

Půl na půl brusinky a aronie. Získáte tak to nejlepší z obou superplodů. 100% přírodní šťáva byla vylisována a pasterována. Neobsahuje žádné další látky. Lepší už to být prostě nemohlo.

objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Značka: Superovoce
Kategorie: Šťávy
 

Objem: 300 ml / 600 ml / 750 ml 

Složení: přímo lisovaná 100% aroniová šťáva (50 %), přímo lisovaná 100% brusinková šťáva (50 %)

 

Aronie a brusinky: ovoce plné prospěšných látek

Aronie se právem řadí mezi superovoce. Je plná prospěšných vitamínů a minerálních látek. Brusinka je také významný přírodní antioxidant. Navíc má výrazné protizánětlivé účinky, a stává se tak účinným pomocníkem při zánětech. Brusinky ve šťávě pana Janhuby byly navíc nasbírány hezky tradičně, v lese. Vyznačují se tak opravdu TOP kvalitou. Řekněte svým zákazníkům o těchto benefitech. Protože tahle šťáva, to není jen tak ledajaká limča z obchodu. Je to kousek čisté blahodárné přírody v ekologické skleněné lahvi. 

 

O výrobci

Lubomír Janhuba vlastní malou rodinnou firmu, která vyrábí sirupy, šťávy, džemy a další produkty z kvalitního ovoce. Firma získala už dvakrát 1. místo v soutěži Regionální potravina MS kraje. 

Společnost vyrábí své produkty ze „superovoce“. To je takové ovoce, které má něco navíc. Jedná se o druhy bohaté na minerály, vitamíny a barviva, vyznačující se silnými antioxidačními účinky.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
scroll