100% šťáva Aronie

Aronie je černý poklad. Pokud už to víte, budete nadšení z možnosti objednat si aroniovou šťávu ze sadařství pana Janhuby rovnou v maxi balení.

 

3 nebo rovnou 5 litrů dobroty plné vitamínů

Menší balení aroniové šťávy pana Janhuby najdete tady. Komu by se ale pořád chtělo načínat další a další lahve, že? Pokud už vaši zákazníci aroniovou šťávu vyžadují, dopřejte si rovnou větší balení a vybírejte z 3litrové nebo rovnou 5litrové varianty.

objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Značka: Superovoce
Kategorie: Šťávy
 

Objem: 3 l / 5 l 

 

Složení: přímo lisovaná 100% aroniová šťáva

 

Superovoce bohaté na minerály a vitamíny

Plody aronie jsou doslova nabité prospěšnými látkami. Kromě vitamínů obsahují třeba rutin. To je prvek, který působí pozitivně na stav cév.  Dále potom například železo, jód, fluor nebo mangan. Šťáva z aronie tak není jen příjemným osvěžením. Je to dávka zdraví prospěšných látek ve 100% přírodní formě.  

 

O výrobci

Lubomír Janhuba vlastní malou rodinnou firmu, která vyrábí sirupy, šťávy, džemy a další produkty z kvalitního ovoce. Firma získala už dvakrát 1. místo v soutěži Regionální potravina MS kraje.

 

Společnost vyrábí své produkty ze „superovoce“. To je takové ovoce, které má něco navíc. Jedná se o druhy bohaté na minerály, vitamíny a barviva, vyznačující se silnými antioxidačními účinky.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
scroll