100% hroznový koncentrát

Šťáva z hroznů pana Janhuby je 100% přírodní. Jen lisovaná a pasterovaná. Můžete ji proto nabídnout svým hostům také jako zdravé přírodní sladidlo.

 

Energie hroznového cukru

Díky použité technologii vakuového odpařování obsahuje vysoký podíl ovocných cukrů (65 %). Vzájemný poměr ovocných cukrů je srovnatelný s poměrem cukrů přirozeně se vyskytujících ve včelím medu. Takže skvělá hroznová limonáda nebo snad ekluzivní dochucení dezertu? Je to na vás.

 

 

objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Značka: Superovoce
Kategorie: Šťávy
 

Objem: 300 ml / 600 ml / 750 ml 

Složení: přímo lisovaná 100% šťáva z bílých hroznů

 

Hrozny a jejich výjimečná síla

Hrozny jsou výborné. Do ovocných salátů i jen tak jako zdravé mlsání třeba k televizi. Přemýšleli jste ale někdy nad tím, jak moc jsou hrozny vlastně prospěšné? Díky obsahu vitamínu C, vitamínů skupiny B, draslíku a dalších minerálů se řadí mezi ovoce, které by rozhodně měl mít v hledáčku každý, kdo vyznává zdravý životní styl. Hrozny navíc obsahují cenné flavonoidy a jsou významným zdrojem resveratrolu. Antioxidantu, který chrání buňky před předčasným stárnutím.

 

O výrobci

Lubomír Janhuba vlastní malou rodinnou firmu, která vyrábí sirupy, šťávy, džemy a další produkty z kvalitního ovoce. Firma získala už dvakrát 1. místo v soutěži Regionální potravina MS kraje.

Společnost vyrábí své produkty ze „superovoce“. To je takové ovoce, které má něco navíc. Jedná se o druhy bohaté na minerály, vitamíny a barviva, vyznačující se silnými antioxidačními účinky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
scroll